行動予定 | 大曲登山口 05:00 - 06:10 諏蛾守越 - 06:16 北千里浜口 06:26 - 06:36 諏蛾守越 - 07:14 三俣山西峰 - 07:42 三俣山 07:52 - 08:13 北峰 - 08:39 三俣山 - 08:53 三俣山南峰 - 09:07 三俣山IV峰 - 09:27 三俣山西峰 - 09:49 諏蛾守越 - 09:55 北千里浜口 - 10:41 久住分かれ - 11:16 久住山 11:26 - 12:06 稲星山 - 12:18 稲星越 - 12:36 白口岳 12:46 - 13:00 稲星越 - 13:10 東千里浜 - 13:34 中岳 13:44 - 13:57 天狗城 - 14:18 久住分かれ - 14:46 北千里浜口 - 14:56 諏蛾守越 - 15:41 大曲登山口
|
氏名 /
役割
|
生年月日 /
血液型
|
住所
|
携帯電話 /
緊急連絡先
|
山岳保険 /
ココヘリID
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
This page is generated by Yamareco. - http://www.yamareco.com/
|