行動予定 | 今畑登山口 07:30 - 08:53 笹峠 09:03 - 10:27 南霊岳 10:37 - 11:05 霊仙山最高点 - 11:16 霊仙山 11:26 - 11:44 経塚山 - 13:05 汗ふき峠 13:15 - 13:48 落合登山口 - 13:55 今畑登山口
|
氏名 /
役割
|
生年月日 /
血液型
|
住所
|
携帯電話 /
緊急連絡先
|
山岳保険 /
ココヘリID
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
This page is generated by Yamareco. - http://www.yamareco.com/
|