行動予定 | 駐車場 05:00 - 07:37 丸川峠 07:47 - 09:29 大菩薩嶺 09:39 - 09:46 雷岩 10:46 - 11:02 賽の河原 - 11:18 大菩薩峠 11:38 - 12:23 福ちゃん荘 - 12:45 上日川峠 12:55 - 14:08 千石平 - 14:22 駐車場
|
氏名 /
役割
|
生年月日 /
血液型
|
住所
|
携帯電話 /
緊急連絡先
|
山岳保険 /
ココヘリID
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
This page is generated by Yamareco. - http://www.yamareco.com/
|