行動予定 | 車坂峠 02:45 - 04:13 トーミの頭 04:23 - 04:42 黒斑山 (2401m) - 05:05 蛇骨岳 05:35 - 05:49 仙人岳 05:59 - 06:23 鋸岳 06:33 - 06:41 Jバンド - 07:01 前掛山登山口 - 07:15 湯ノ平口 - 07:19 火山館 08:19 - 08:24 湯ノ平口 08:34 - 09:47 トーミの頭 - 10:46 車坂山 12:46 - 12:59 車坂峠
|
氏名 /
役割
|
生年月日 /
血液型
|
住所
|
携帯電話 /
緊急連絡先
|
山岳保険 /
ココヘリID
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
This page is generated by Yamareco. - http://www.yamareco.com/
|