行動予定 | 青木鉱泉 01:00 - 03:04 南精進ケ滝 03:14 - 05:15 五色ノ滝 05:45 - 06:38 鳳凰小屋 06:48 - 07:52 地蔵岳 08:02 - 08:12 赤抜沢ノ頭 - 08:45 高嶺 09:45 - 10:16 赤抜沢ノ頭 - 10:47 鳳凰小屋分岐点 - 11:18 観音ケ岳 11:48 - 12:09 薬師岳 12:39 - 14:46 林道 - 15:23 入口 - 16:13 青木鉱泉
|
氏名 /
役割
|
生年月日 /
血液型
|
住所
|
携帯電話 /
緊急連絡先
|
山岳保険 /
ココヘリID
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
This page is generated by Yamareco. - http://www.yamareco.com/
|